آموزش میکاپ

در این بخش می خواهیم در مورد یکی از شاخه های آموزش آرایشگری صحبت کنیم . ما باور داریم که با آموزش میکاپ شما می توانید ظاهر خود را بهبود بخشید . از بهترین محصولات داروخانه ای مثل رژ لب ، کانسیلر ( مخفی کننده ی لک های صورت ) ، کرم پودر و ریمل گرفته تا آخرین پالت های آرایش ، مجموعه های هدیه و برند های جدید ، ما به دنبال بهترین هایی هستیم که نیاز های شما را در آموزش آرایشگری برطرف کند .

علاوه بر این ، ما همیشه داریم جدید ترین آموزش میکاپ را بررسی و آرمایش می کنیم ؛ پس می توانیم کاملا صادقانه ، واقعیت های زندگی را به شما پیشنهاد دهیم و بررسی های خود در مورد بهترین محصولات آرایشی را به اطلاع شما برسانیم . در این سری از مقالات ما می توانید تمام چیزی که نیاز دارید را پیدا کنید . سبک های به روز میکاپ افراد معروف ، ظاهر هایی که روی فرش قرمز می بینید ، برند های معتبر و سایر تجربیات زیبایی ما همه و همه را می توانید مطالعه کنید .

چرا خانم ها از میکاپ استفاده می کنند ؟

تحقیقات نشان داده است که حدود چهل و چهار درصد از خانم های آمریکایی دوست ندارند منزل خود را بدون آرایش ترک کنند . خب بله درست است ؛ همه ی آن ها دوره های آموزش میکاپ نگذرانده اند . دو دلیل اصلی برای این کار وجود دارد :

1.مخفی کردن

خانم هایی که مضطرب هستند و وسواس دارند تمایل دارند از میکاپ استفاده کنند تا کم تر توسط دیگران مورد توجه قرار گیرند .

3.گول زدن

خانم هایی که می خواهند بیشتر از بقیه جذاب باشند از لوازم آرایش استفاده می کنند تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند و شخصیت خود را اجتماعی تر و پر ادعا تر نشان دهند .

آن چهل و چهار درصد از خانم ها باور دارند اگر صورت واقعی خود را بدون هیچ آرایشی نشان دهند ، نمی توانند هیچ کدام از دو دلیل بالا را انجام دهند و در جامعه طور دیگری با آن ها رفتار می کنند . مشخص است که ترس آن ها از این موارد به آرایش کردن در همه ی روز ها سوقشان می دهند .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *