ارائه خدمات آنلاين آموزش آرايشگري و تغيير صنعت زيبايي

همان طور که مستحضر هستيد در قسمت هاي گذشته ما به طور مفصل در مورد ويروس کرونا و تاثيرات آن روي تمامي اقشار جامعه صحبت کرديم .

اگر مي خواهيد ادامه ي اين مقاله را دنبال کنيد پيشنهاد مي کنيم حتما مقاله هاي زير را در ابتدا مطالعه کنيد :

براي اين که صنعت زيبايي ، سالن هاي زيبايي و خدمات آنلاين آموزش آرايشگري سر پا بماند ، متخصصان آرايشگري و فروشندگان لوازم آرايشي بايد به صورت آنلاين کار خود را انجام دهند .

اگر بخواهيم به طور کلي اين موضوع را بررسي کنيم ، بايد بدانيم که آينده ي صنعت زيبايي در حال حاضر مشخص نيست .

هيچ روشي وجود ندارد که بخواهيم بگوييم مشتريان حتما پس از شيوع بيماري از آن روش به خريد محصولات ميکاپ و پاکسازي پوست مشغول مي شوند .

همچنين اين موضوع نيز روشن نيست که متخصصان آموزش ميکاپ همچنان شاهد باقي ماندن اثرات اين ويروس خواهند بود يا خير !

اما هنوز بلاچ باور دارد مراحلي وجود دارد که هر دوي فروشندگان و آرايشگران مستقل مي توانند از آن ها استفاده کنند تا دوباره رو به راه شوند .

بلاچ مي گويد :

ما از مشتريان مي شنويم که در حال حاضر دو سوم آن ها راضي به استفاده از محصولات جديد نيستند .

اگر بخواهيم دقيق تر توضيح دهيم ، الان وقت اين نيست که بگوييم سلام ! اين محصول جديد ما هست که تازه توليد شده است !!!!

با اين که يک سوم از مشتريان با اين مسئله مشکلي ندارند ، اما اکثر افراد جامعه بر اين باورند که جنس هاي جديد توليد شده در اين بحران ، احتمالا داراي مشکلاتي باشند .

بلاچ بيان مي کند مشتريان به جاي استفاده از محصولات جديد ، بيشتر به سمتي گرايش پيدا کرده اند که دوست دارند دستورالعمل هايي را براي استفاده از محصولات توسط خودشان ياد بگيرند .

براي مثال مردم دوست دارند تکنيک هايي را ياد بگيرند که محصولات مختلف را روي خود امتحان کنند و بتوانند ميکاپ هاي صورت خود را پاک کنند .

هر دو قشر يعني آرايشگران مستقل و سالن هاي زيبايي مي توانند به اين نياز ها پاسخ دهند و در مقابل هزينه ي اين دوره ها را دريافت کنند .

اميدواريم از اين مطلب از ليليوم سرخ لذت برده باشيد و توانسته باشيم اطلاعات مفيدي را در اختيار شما قرار دهيم .

موفق و سربلند باشيد .

منبع : https://liliumesorkh.ir/academy/%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%a6%d9%87-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d8%aa%d8%ba/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *