طراحی دکوراسیون داخلی ارزان

وقتی که عناصری را انتخاب می کنید تا به صورت گروهی آن ها را به دکوراسیون داخلی خود اضافه کنید ، مطمئن شوید که آن ها به اندازه ی کافی تفاوت داشته باشند تا بتوانید یک علاقه ی بصری ایجاد کنید . البته در عین حال آن ها باید به موضوعی مشترک اشاره داشته باشند تا بتوانید آن ها را در کنار یکدیگر قرار دهید . برای مثال ، عکس بالا را در نظر بگیرید .

در حالی که تمامی لوازم جانبی اشکال مختلفی دارند ، یک طرح رنگ یکپارچه در دل خود دارند .

وسایل جانبی خود را مبادله کنید

این مورد آخر ممکن است اندکی شما را به خرج بیندازد ولی وقتی شما به طور واقعی در مسیر دکوراسیون داخلی قرار گرفتید ، مبادله کردن وسایل جانبی یک راه مطمئن برای بخشیدن زندگی تازه به یک محیط است . بهتر از هر چیزی ، حتی اگر تعداد کمی بالش های راحتی و بعضی هنر های دیواری هزینه ی زیادی دارند اما نسبت به این که بخواهید دکوراسین داخلی اتاق را از بالا تا پایین تغییر دهید ، قیمت مناسب تری دارند . وقتی شما در مورد آن فکر می کنید ، متتوجه می شوید که با این کار دارید صرفه جویی می کنید .

کلید حل مسئله در این جا آن است که روی وسایل جانبی شفاف تر تمرکز کنید تا تاثیر خوبی روی طراحی دکوراسیون داخلی شما بگذارند . آن هایی را انتخاب کنید که رنگ بندی برجسته تری داشته باشند یا آن هایی را انتخاب کنید که طرح های متفاوتی داشته باشند . البته تا گفته نماند که شما این وسایل جانبی جدید را می خواهید تا جایگزین قدیمی تر ها شوند و ظاهر جدیدی به دکوراسیون داخلی شما ببخشند .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *