میکاپ فصل پاییز

امروز با متخصصان آموزش آرایشگری لیلیوم سرخ صحبت کرده ایم . آن ها اطلاعات جدیدی در مورد رنگ میکاپ هایی که مناسب فصل پاییز هستند در اختیار ما قرار دادند .

پاییز بدون شک محبوب ترین فصل سال برای اکثر انسان ها است . تعطیلات مناسبی در این فصل وجود دارند که از محبوب ترین آن ها می توان به هالووین اشاره کرد . بهترین مدل های لباس ، بهترین هوا ( نه خیلی گرم و نه خیلی سرد ) و بهترین فعالیت های فصلی مربوط به این فصل می شود . پاییز دارای بسیاری از رنگ های مورد علاقه ی مردم است . دلیل آن ها تفاوت رنگ برگ ها از اول تا آخر آن است ؛ از رنگ نارنجی سوخته ، قرمز زنگ زده تا زرد طلایی . خوشبختانه برای ما علاقه مندان فصل پاییز ، این رنگ های کلاسیک پاییزه به راحتی می توانند در میکاپ صورت استفاده شوند . در این بخش می خواهیم میکاپ هایی را برای شما آموزش دهیم که متناسب با فصل پاییز هستند و هر کسی برای استفاده از آن ها بی تابی می کند . همچنین محصولات مورد نیاز برای اعمال این میکاپ را نیز برای شما شرح خواهیم داد .

قرمز مایل به قهوه ای

ما رنگ نارنجی سوخته یا قرمز مایل به قهوه ای را برای طبیعی کردن گرمای صورت استفاده می کنیم . این رنگ ها به خوبی در میکاپ چشم ، گونه ها و لب ها نیز نتیجه می دهند . البته این موضوع را نیز باید در نظر بگیرید که استفاده از این رنگ ها در نهایت منجر به نمایش یک رنگ واحد در آموزش آرایشگری خواهد شد . امسال ما داریم به این موضوع فکر می کنیم روی محصول سایه چشم در طیف رنگ های پاییزه سرمایه گذاری کنیم . این محصولات طیف های متفاوتی دارند ولی ما می خواهیم نوعی را انتخاب کنیم که طیف های متفاوت خاک رس را داشته باشد . دوستانی که نمی توانند از این سایه های چشم چند رنگه به دلایل مختلف استفاده کنند می توانند از سایه های دو تایی که ارزان قیمت تر نیز هستند استفاده کنند .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *