چرا خانم ها میکاپ می کنند ؟ ( قسمت سوم )

تحقیقات نشان می دهد این مهم ترین نکته میکاپ است

اگر زیاد با میکاپ سر و کار ندارید یا مثلا ممکن است بعضی روز ها از خواب بلند شوید و حس کنید انرژی و زمان مورد نیاز برای میکاپ ضورت خود را ندارید این نکته را مطالعه کنید اگر در آن مکان برداشت بقیه از شما اهمیت دارد :

از کانسیلر یا فاندیشن استفاده کنید

تحقیقات نشان می دهد فاندیشن نوعی لوازم آموزش آرایشگری است که بیشترین تاثیر را در شناخت خانم ها دارد . این موضوع در محل کار نیز به شدت مهم است زیرا تحقیقات نشان داده است ، خانم هایی که از میکاپ استفاده می کنند درآمد بالا تری دارند و پتانسیل بیشتری برای ارتقاء شغلی دارند . تغییر رنگ پوست ، چشم های خسته و پف کرده و لکه های موجود می تواند شما را خسته و بیمار نشان دهد .

اگر شما جای جوش یا سایر لکه ها را دارید ، احتمالا تا کنون متوجه شده اید که پوشش های فاندیشن شاید اما نه به طور کامل آن ها را می پوشاند . این به آن معنی است که حتی با فاندیشن نیز رنگ پوست شما یکنواخت به نظر نخواهد رسید و تمام سود حاصل استفاده از لوازم میکاپ را یه دست نخواهید آورد . برای این که از این کار جلوگیری کنید ، قبل از استفاده از فاندیشن به اندازه ی کافی از کانسیلر استفاده کنید تا لکه های پوست خود را مخفی کنید .

به طور مشابه ، پوست های چرب نیز می تواند یکنواختی پوست شما را از بین ببرد . درخشش بیش از حد آن را با استفاده از پودر های مخصوص در روی فاندیشن خود از بین ببرید . در کیف خود کامپکت داشته باشید تا بتوانید در صورت نیاز در طول روز از آن استفاده کنید . در طول روز ممکن است چندین بار نیاز داشته باشید که از آن استفاده کنید . دلیل آن نیز می تواند عرق کردن یا هر چیز دیگری باشد که در روز با آن ها برخورد خواهید کرد .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *