چرا خانم ها میکاپ می کنند ؟ ( قسمت چهارم )

از لوازم آرایشی که علم از آن ها پشتیبانی می کند استفاده کنید

اگر زمان ، انرژی و تمایل انجام این کار را دارید ،شما می توانید با استفاده از چهار مورد زیر می توانید روی قدرت آموزش میکاپ حساب بیشتری باز کنید .

سرخی گونه ها

تحقیقات نشان داده است که داشتن رنگ صورتی روی گونه ها ، باعث می شود شما جوان تر به نظر برسید و در ضمیر ناخودآگاه برانگیخته شوید ؛ زیرا برای خیلی از افراد این حالت مشابه رنگ طبیعی آن ها در حالات نفسانی آن ها است .

ریمل چشم ، سایه ی چشم و خط چشم

جراح زیبایی ، Adam J. Scheiner می گوید که چون خانم ها در اطراف چشم های خود به صورت طبیعی رنگ های متفاوتی دارند ، میکاپ ان را تقویت می کند و باعث جذاب تر شدن ان ها می شود . شما می توانید از این لوازم آموزش آرایشگری برای بالا بردن سایز چشم های خود استفاده کنید ؛ بنابراین شما جوان تر به نظر خواهید رسید .

رژ لب

دوباره به این موضوع رسیدیم . رژ لب تضاد رنگ موجود در اطراف دهان را به خوبی افزایش می دهد . همچنین هیچ جای تعجبی نیست که خانم هایی که از رژ لب قرمز استفاده می کنند ، در نظر بقیه جذاب تر به نظر می رسند ؛ بنابراین آقایانی که تمایلات معمولی دارند بیشتر به این خانم ها جذب می شوند و در عوض تمایل چندانی به خانم هایی ندارند که از رژ لب استفاده نمی کنند یا از رنگ های خنثی استفاده می کنند .

برجسته کردن صورت

همان طور که قبلا صحبت کردیم ، مغز ما چهره های متقارن را دوست دارد . پوشش کامل صورت و برجسته کردن آن می تواند علاوه بر این که آن را متقارن کند ، صورت شما را نیز زاویه دار کند .

به عنوان یک پیشنهاد که چگونه این موارد از میکاپ را انجام دهید ، به بلاگر های زیبایی توجه کنید . شما باید آن هایی را دنبال کنید که آموزش را به صورت مرحله به مرحله توضیح دهند .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *