چرا خانم ها میکاپ می کنند ؟

خانم ها از زمان کودکی این موضوع را به خود فهمانده اند که برای موفق بودن در هر چیزی ، از قرار های دوست یابی تا مصاحبه های کاری ، برای ایجاد رابطه دوستانه با سایر دختران مشهور ، باید زیبا باشند و از آن چه در آموزش آرایشگری و آموزش میکاپ یاد می گیرند استفاده کنند . اساس این کار به طور کامل مربوط به فرهنگ نمی شود . شاید عادلانه نباشد اما با توجه به انجمن علوم روانشناسی ، مردم جذاب بازخورد مطلوب تری در سراسر زندگی خود دریافت می کنند ؛ از قرار های دوست یابی گرفته تا محاکمات کیفری .

خانم ها چگونه می توانند از آموزش میکاپ برای جذابیت بیشتر استفاده کنند ؟

قبل از این که ادامه دهیم ، می خواهیم به این موضوع اشاره کنیم که این مقاله به گستردگی و تنوع کسانی که از آموزش میکاپ استفاده می کنند و این که چرا استفاده می کنند اشاره نمی کند . تحقیقات اخیر در مورد این موضوع روی آقایان و خانم هایی انجام شده است که از نظر جنسی معمولی هستند و فرض بر این است که فقط خانم ها از میکاپ استفاده می کنند . این به آن معنا نیست که اگر شخصیت شما متناسب با این موارد نیست پس در مورد شما صدق نمی کند . اما خب تحقیقات مربوط به افرادی که جزو این گروه نیستند در حال حاضر محدود است و نمی توان در مورد آن صحبت خاصی کرد .

زیست شناسی در مورد چهره ی خانم های جذاب چه می گوید ؟

محققان دو ویژگی مهم جهانی را در آموزش آرایشگری کشف کرده اند که به جذابیت چهره ی خانم ها کمک می کند .

1. مقدار تضاد رنگ ها حول چشم ها و لب ها

خانم ها به طور طبیعی تمایل دارند لب هایشان و دور چشم هایشان رنگی متفاوت تر و تیره تر از سایر جا هایشان داشته باشد . پس مغز ما به صورت ناخودآگاه این را به عنوان نشانه ای از زنانگی یادآوری می کند .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *