10 نکته ای که قبل از طراح داخلی شدن باید بدانید ( قسمت دوم )

2. شما باید برای دکوراسیون داخلی مهارت داشته باشید

شاید بدیهی به نظر برسد ، اما برای این که طراح دکوراسیون داخلی شوید شما باید در رنگ آمیزی ، نظم دادن به فضا ، معماری و پارچه ها استعداد ذاتی داشته باشید . آیا از انجام دکوراسیون خانه ی خود لذت می برید و به اندازه ی کافی از شما در این زمینه تعریف می کنند ؟ این موضوع به آن معنی نیست که شما به طور حتمی باید طراح دکوراسیون داخلی شوید ولی می تواند یک نشانه ی خوب برای این کار باشد .

اولین قدم برای این که یک حرفه ی موفق داشته باشید ، رفتن به دنبال علاقه ی خودتان است . جدا از این مسئله ، انجام دادن کاری که شما عاشق آن هستید هیچ وقت این حس را به شما نمی دهد که سر کار هستید . حتما در آزمون های خلاقیت شرکت کنید تا متوجه شوید در چه زمینه ای خلاقیت دارید . آیا طراحی دکوراسیون داخلی شغل مناسبی برای آینده ی شما است ؟

3. طراحی داخلی فقط مربوط به پارچه و سرگرمی نیست

با این که پارچه ها ، مبلمان و زنگ می تواند نقش بزرگی در در طراحی دکوراسیون داخلی داشته باشد ، موارد دیگری نیز وجود دارد که برای طراحان دکوراسیون داخلی الزامی هستند . بسیاری از این موارد ممکن است کم تر مثل سرگرمی باشند و درواقع به طور کامل مربوط به کار هستند .

طراحان دکوراسیون داخلی باید تاریخچه ی دکوراسیون داخلی را به خوبی مطالعه کرده باشند و در مورد تمامیت ساختار ساختمان ، قوانین ساختمان ، ارگونومی ، مفاهیم فضایی ، اصول اخلاقی ، روانشناسی ، طراحی به کمک رایانه وبسیاری چیز های دیگر اطلاعات داشته باشد .

شاید به نظر برسد که طراحان دکوراسیون داخلی باید پایه ی اصلی این کسب و کار باشند ، درست است ؟ این وسعت از مهارت ها ضروری است زیرا طراحان فقط با صاحب خانه ها کار نمی کنند بلکه با سازنده ها ، معماران ، آژانس های دولتی و صاحبان کسب و کار نیز همکاری دارند . برای این که یک طراح دکوراسیون داخلی موفق شوید ، باید خوب تحصیل کرده باشید و تجربه های زیادی را کسب کنید .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *