10 نکته ای که قبل از طراح داخلی شدن باید بدانید ( قسمت سوم )

4. حقوق طراحی دکوراسیون داخلی انقدر ها هم بالا نیست

البته در حال حاضر در این ایران شاهد این موضوع هستیم که کسانی که طراحی دکوراسیون داخلی انجام می دهند وضعیت مالی خوبی دارند . به هر حال ، آیا فردی که این همه تحصیلات گسترده کرده است لیاقت یک حقوق خوب را ندارد ؟ این موضوع بستگی به موارد متعددی دارد . آمار و ارقام نشان می دهد که حقوق متوسط یک طراح دکوراسیون داخلی تازه کار در آمریکا چهل و دو هزار و سی صد و هشتاد دلار در سال است .

البته که این حقوق بستگی به مواد مختلفی دارد . از بین آن ها می توان به تحصیلات ، موقعیت مکانی ، تجربه ی کاری و بزرگی شرکت اشاره کرد . یک طراح دکوراسیون داخلی که در شرکت مبلمان و لوازم خانگی کار می کند در آمد کم تری نسبت به طراحی دارد که در یک شرکت معماری سطح بالا کار می کند .

به طور اساسی ، شما می توانید با به دست آوردن تجربه و نمایش استعداد خود ، حقوق مورد نظرتان را به کارفرما دیکته کنید . کسی که در زمینه معماری ، ساخت قوانین ساخت و ساز و ساختار طراحی تحصیل کرده است می تواند راحت تر از لحاظ مالی به موفقیت برسد .

5. شما باید در طراحی دکوراسیون داخلی مردم دار باشید

از طراحان دکوراسیون داخلی در مورد تجربه هایشان سوال کنید . آن ها قطعا در این بین داستان های وحشتناکی از مشتری های گذشته ی خود برای شما تعریف می کنند . مردم خیلی به جزئیات توجه می کنند ؛ به خصوص وقتی صحبت از خانه ی آن ها شود . در حالی که بعضی از مشتری ها هدف مشخصی در ذهنشان دارند ، برخی دیگر ممکن است فقط فکر کنند که چه چیزی می خواهند و در نهایت از نتیجه ی کار راضی نخواهند بود و روی کار دکوراسیون داخلی شما ایراد می گذارند .

یک طراح دکوراسیون داخلی مردم دار است و می تواند ذهن مشتری را از قبل بخواند و او را به سمت نتیجه ی دلخواه خود سوق دهد و باعث شوند آن ها فکر کنند که اختیار کاملی در انتخاب های طراحی دارند .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *