10 نکته ای که قبل از طراح داخلی شدن باید بدانید ( قسمت ششم )

8. فرصت عالی برای طراحان مجازی

وقتی مردم یک طراح دکوراسیون داخلی را استخدام می کنند ، ممکن است ندانند که در واقع از هر نقطه ای از جهان می توانند این کار را انجام دهند . بله ، طراحاان نیز می توانند از راه دور ارتباط برقرار کنند . با تشکر از پیشرفت تکنولوژی و ظهور برنامه هایی مثل اسکایپ و طراحی نرم فزار ، طراحان با دنیای جدیدی از طراحی مجازی آشنا می شوند .

با این که ابزار های آنلاینی برای طراحی مجازی وجود دارد که رایگان نیز هستند و در اختیار عموم مردم قرار دارند ، طراحان داخلی به لطف ارتباطات گسترده ای که با خطوط طراحی معروف دارند در بالا ترین قسمت این رقابت قرار دارند . چندین شرکت درجه یک در زمینه پارچه و … پیشنهادات به صرفه ای را به طراحان شاغل در این صنعت ارائه می کنند که باعث می شود آن ها بتوانند قیمت های پایین تری را به مشتریان خود ارائه کنند .

9. طراحان باید قوانین و کاربرد ها را بدانند

این جا ، جایی است که طراحان ممکن است از آموزش دوری کنند و به سمت دکوراتور شدن پیش بروند ؛ در نتیجه قطعا به تعدادی از قوانین و کاربرد های مهم آشنا نخواهند شد .

بعضی از جزئیات ممکن است واقعا خسته کننده باشد ولی آن ها دانش ضروری برای طراحان دکوراسیون داخلی هستند . مطالعه در مورد قوانین لوله کشی ، برق و دیوار های حمال ممکن است برای شما جذاب نباشد ولی موضوعاتی کاملا ضروری هستند . پایبند بودن به این روش و مطالعه این موارد باعث می شود طراح دکوراسیون داخلی خصوصیات مثبتی را کسب کند و مهارت خاصی در بازاریابی به دست بیاورد . دکوراتور ها نمی توانند همچین قابلیتی داشته باشند .

10. غلبه ی علاقه ی مشتری بر علاقه ی طراح

در حالی که طراحان می توانند سبک های مختلف و گسترده ای را به مشتریان خود معرفی کنند تا از میان آن ها انتخاب کنند ، این موضوع نیز مهم است که به یاد داشته باشید این مشتری است که باید انتخاب کند چه طرحی مناسب او و خانواده اش است .

فقط به این دلیل که طراحان تحصیل کرده اند و سلیقه ی خوبی دارند باعث نمی شود که انتخاب آن ها نسبت به مشتری های آن ها برتری داشته باشد . شغل طراحی دکوراسیون داخلی بدین صورت است که شما باید طرح های مختلفی را ارائه دهید و بقیه ی کار را به عهده ی مشتری بگذارید که چه طرحی را انتخاب کند . در همین حین باید پشتیبانی خود را نیز از او نشان دهید و او را راهنمایی کنید .

برای مثال ، ممکن است شما چندین سال به عنوان طراح دکوراسیون داخلی کار کنید و هیچ وقت خانه ای را طراحی نکنید که مطابق با سلیقه ی شخصی شما باشد . این موضوع کاملا مربوط به علاقه ی مشتری است و شما باید نظر خود را کنار بگذارید .

پس از خواندن تمام مزایا و معایب طراح دکوراسیون داخلی شدن ، هنوز مطمئن هستید که می خواهید به این کار روی بیاورید ؟ اگر می خواهید طراح شوید لطفا تمامی موارد گفته شده را در نظر داشته باشید . شغل آن ها شاید رقابت بالایی داشته باشد ولی اندکی سخت کوشی و جمع آوری نمونه کار ، می تواند شما را تبدیل به یک طراح دکوراسیون داخلی موفق بکند .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *