10 نکته ای که قبل از طراح داخلی شدن باید بدانید

اگر بخواهید یک طراح دکوراسیون داخلی شوید باید بتوانید عملکرد های متفاوتی از خود نشان دهید . آیا واقعا فکر می کنید این شغل مناسب شما است ؟

آیا همیشه به خاطر سلیقه ی خوبی که در دکوراسیون داخلی دارید از سمت بقیه تشویق می شوید ؟ آیا عاشق این موضوع هستید که دکوراسیون داخلی اتاق ها را تنظیم کنید و وسایل را جا به جا کنید ؟ اگر جواب شما به این سوال ها بله است پس احتمالا شغل طراحی دکوراسیون داخلی برای شما مناسب است .

قبل از این که انتخاب تعیین کننده ای برای شغل زندگی خود بگیرید چند مورد وجود دارد که شما باید در مورد دنیای طراحی در نظر بگیرید . طراحان دکوراسیون داخلی هر روز با چالش های جدیدی رو به رو می شوند ؛ برخی از آن ها ممکن است برای شما جذابیتی نداشته باشند در صورتی که بعضی از آن ها ممکن است شما را به خود جذب کنند و دری را به سوی شغلی که فکرش را نمی کنید برای شما باز کنند .

پس به شما پیشنهاد می دهیم ادامه این مقاله را بخوانید و ده نکته ای را فرا بگیرید که قبل از طراح دکوراسیون داخلی شدن به آن ها نیاز دارید .

طراحان دکوراسیون داخلی رنگ ، پارچه و نظم مربوط به یک فضا را درک می کنند .

1. بین دکوراتور و طراح دکوراسیون داخلی تفاوت وجود دارد

تفاوت بین دکوراتور های داخلی و طراحان دکوراسیون داخلی در چیست ؟ اگر بخواهیم در یک کلمه پاسخ دهیم : تحصیل

به معنای واقعی کلمه هر کسی می تواند یک دکوراتور داخلی شود . کسانی که دوست دارند با رنگ ها ، پارچه ها و منسوجات ، خودشان را سرگرم کنند می توانند به آسانی با چاپ یک بیزنس کارت و معرفی خود به مشتری تبدیل به یک دکوراتور شوند . این موضوع الزاما یک مورد بد نیست اما پیشینه ی تحصیلی نیز بسیار حائز اهمیت است .

از طرف دیگر یک طراح دکوراسیون داخلی نیز باید در جایی معتبر آموزش دیده باشد . مدرک کاردانی یا کارشناسی برای کار کردن در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی کاملا ضروری است . آیا می خواهید تحصیلات خود را دنبال کنید یا به سرعت وارد دنیای دکوراسیون داخلی شوید ؟ ادامه مقاله را در قسمت بعدی مطالعه کنید تا متوجه شوید آیا طراحی دکوراسیون داخلی شغل مناسبی برای شما است یا خیر !

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *