اهميت سئو با توجه به دو سايت cars.com و cargurus.com

هنگامي که الگوريتم سئو يي آپديت مي شود ضربه سنگيني به رقباي شما وارد مي شود و اين زماني است که شما بايد ثبات داشته باشيد .

براي سايت cars.com که يک سايت محبوب خريد و فروش اتومبيل است آپديت پايه سئو در مارچ 2019 خوب بود به طوري که بعد از آن درصد نمايش اين سايت 49% افزايش يافت .

سئو کار ، David Greene ، بيان کرد که او باور دارد که موفقيت زيادي در انتظار سايت هاي سئو شده اي است که محتواي با کيفيت دارند . اما در اين بازي يک فاکتور ديگر نيز حائز اهميت است .

وقتي که الگوريتم سئو آپديت شد سايت Cars.com پيشرفت خوبي داشت و اين در حالي است که رقيب اين سايت يعني CarGurus.com برعکس دچار افت شديدي شد .

اين سايت رتبه هاي سئو ي خود را بعد از آپديت مارچ 2019 از دست داد و چند صد پله سقوط کرد . حدود 30% کلمات کليدي آن ها به طور قابل ملاحظه اي افت پيدا کرد که شما مي توانيد آن را از طريق جداول سايت SEMRush دريافت کنيد . اين جداول شامل رتبه هاي سئو ي يک سايت در تاريخ هاي مختلف مي باشد .

CarGurus.com قبول نکرد که در اين مقاله نقل قولي از آن ها بياوريم ولي Greene بيان کرد که باور دارد که سقوط  رتبه سئو ي سايت CarGurus.com کمک شاياني به افزايش ترافيک سئو ي سايت cars.com مي کند .

سئو از مهمات يک سايت

نتايج مالي براي سايت cars.com در فصل اول زياد خوشايند نبود . درآمد اين شرکت نزديک 6 ميليون دلار افت کرد و براي زماني اين مبلغ حتي به 9 ميليون دلار هم رسيد . اما يکي از نکات مهمي که ما متوجه آن شديم اين است که :

ترافيک سئو سالانه 49% افزايش يافت که اين يک رکورد باور نکردني در سئو است . تغيير در سئو باعث رقابت شديدي بين جست و جو گر ها شد .

با توجه به Greene اکثر ترافيک سئو ي سايت cars.com از طريق سئو به دست مي آيد ، پس با توجه به افزايش شهودي تايج به دست آمده از ترافيک مستقيم از طريق تبليغات به دست مي آيد .

منبع : https://whitewolfteam.com/blog/seo/cars-com-vs-cargurus-com-saga-shows-the-importance-of-seo-and-the-bad-side-of-a-google-update/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *