هزينه خريد خاويار و روش هاي آن

به دنبال اصطلاح “آب نمک” باشيد

اين اصطلاح به معني اين است که خاويار در نمک کمي نگهداري شده است و نمک فراوان به آن زده نشده است . پس در واقع اين معني را مي دهد که خاويار با کيفيتي در آخر به دست مشتري خواهد رسيد .

قبل از خريد خاويار ، آن را امتحان کنيد

درسته ، هميشه اين امکان وجود ندارد . مخصوصا وقتي که داريد خريد خاويار را از طريق اينترنت انجام مي دهيد . اما برخي از فروشندگان معتبر به شما اجازه مي دهند قبل از خريد ، مزه خاويار مورد نظر را بچشيد .

به دنبال تخفيف ها باشيد

تعطيلات يکي از بهترين فرصت ها براي خريد خاويار در طول سال است . اغلب اوقات در اين مواقع شما خاويار تخفيف خورده پيدا خواهيد کرد . فقط حواستان را جمع کنيد که خاويار کهنه يا فاسد شده اي را انتخاب نکنيد .

از بازار سياه خاويار تهيه نکنيد

امروزه در سطح بازار ، خاويار هاي غير قانوني زيادي وجود دارد . اين موضوع ممکن است در نهايت و در آينده نزديک سطح دسترسي به خاويار استورژن را گاهي اوقات سخت تر کند . مطمئن شويد که از فروشنده بپرسيد که آيا خاوياري که شما داريد مي خريد به صورت قانوني وارد شده است يا خير !

از کجا به صورت آنلاين خريد خاويار را انجام دهيد ؟

شرکت اطمينان آبزي ايرانيان ( تلاژن ) هميشه سعي بر اين داشته تا خاويار ها را به صورت تازه به دست شما عزيزان برساند . اين مجموعه تمامي تلاش خود را به منظور حفظ رضايت شما مي کند تا علاوه بر لذت از خريد خاويار ، به صورت چند باره شاهد خريد شما از اين مجموعه باشد .

هزينه خريد خاويار به چه صورت است ؟

قيمت ها کاملا بستگي به شما دارد . اين که شما بخواهيد براي خريد خاويار چه گونه اي را انتخاب کنيد روي قيمت آن تاثير گذار است . همچنين اين که از کجا بخريد و چه مقدار تهيه کنيد نيز روي اين موضوع کاملا تاثير گذار است . اکثر اوقات شما يک اُنس از آن را در يک قوطي تهيه مي کنيد .

خاويار بلوگا – در حال حاضر طبق قوانين آمريکا اين نوع خاويار در اين کشور موجود نيست .

خاويار استرا – به ازاي هر انس قيمت آن بين نود تا صد و چهل دلار دلار تغيير مي کند .

خاويار سوروگا – هر انس از اين خاويار حدود نود و پنج تا صد و بيست و پنج دلار قيمت دارد .

منبع : https://talagene.com/products/buy-caviar/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *