اضافه شدن انتخاب کننده googlebot desktop و mobile

گوگل انتخاب کننده googlebot desktop و mobile را براي نتايج سئو ي خوب اضافه مي کند .

هم اکنون گوگل ابزار سئو يي در اختيار شما گذاشته است که مي توانيد مشکلات سايت خود را با ايندکسينگ اوليه در موبايل بررسي کنيد .

گوگل اطلاع داد که ابزار بررسي نتايج سئو ي قدرتمند را آپگريد کرده است تا به توسعه دهندگان و سئو کار ها اجازه دهد تفاوت بررسي سايتشان در گوگل بوت دسکتاپ و موبايل را مشاهده کنند .

چرا به شما اجازه انتخاب مي دهد ؟

يکي از دلايلي که يک سايت ممکن است به بخش ايندکسينگ اوليه در موبايل اضافه نشود اين است که ساختار داده ها و نتايج سئو ي با ارزش آن از نظر گوگل بوت دسکتاپ و موبايل متفاوت به نظر برسد .

اين امکان که جديدا به اين ابزار سئو اضافه شده است به شما اجازه مي دهد که به طور شفاف متوجه شويد که گوگل ساختار و تگ هاي سايت شما را چگونه از طريق دسکتاپ و موبايل بررسي مي کند .

گوگل نوشت :

اين عملکرد جديد به شما کمک خواهد کرد پياده سازي ساختار داده ها را با استفاده از گوگل بوت در هر دو دستگاه دسکتاپ و موبايل دوباره بررسي کنيد تا مشکلي با ورود به ايندکسينگ اوليه در موبايل نداشته باشند .

اين ابزار سئو چگونه به نظر مي رسد ؟

ما در اين جا توييتي از گوگل براي شما آورده ايم :

ما خوشحال هستيم که هم اکنون اعلام کنيم ابزار سئو ي جديد براي انتخاب نوع ايندکسينگ در دسکتاپ و موبايل ايجاد کرديم .

عملکرد اين ابزار جديد به شما اجازه مي دهد تفاوت ساختاري سايت خود را در دسکتاپ و موبايل بررسي کنيد .

چرا بايد براي ما مهم باشد ؟

با توجه به ورود سايت هاي جديد به بخش ايندکسينگ اوليه در موبايل براي سئو از 1 جولاي و ايندکس شدن بيش از 50 درصد از سايت ها و ورود آن ها به اين مرحله ، گوگل تصميم گرفته است که ابزار و پيشنهاد هاي جديدي را در مورد مشکلات ساختار يک سايت بين نسخه دسکتاپ و موبايل آن ها ارائه دهد .

اين موضوع فقط به سايت هايي که وارد اين مرحله از ايندکسينگ سئو شده اند کمک نمي کند بلکه باعث کمک رساني به سايت هايي مي شود که هنوز وارد اين مرحله نشده اند و مي توانند مشکلات سايت خود را براي تغييرات آينده بر طرف کنند .

منبع : https://whitewolfteam.com/blog/seo/google-adds-googlebot-desktop-vs-mobile-selector-for-rich-results-test/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *