مشکل ايندکس نکردن مطالب جديد در گوگل هنوز برطرف نشده است

مشکل سئو همچنان پا برجاست ! گوگل هم اکنون نمي تواند مطالب اخير سايت ها را ايندکس کند .

امروز صبح گوگل مشکل سئو ي ايندکس نکردن مطالب جديد را برطرف کرد . خوب ، حالا دوباره اين مشکل برگشته است .

مطالب جديد سئو ايندکس نمي شوند

سعي کنيد آخرين مطالب سئو ي کساني که منتشرکنندگان بزرگي به حساب مي آيند را بررسي کنيد . اگر فيلتر جست و جو را روي يک ساعت گذشته قرار دهيد متوجه خواهيد شد که از مطالب سئو چيزي به شما نمايش داده نمي شود .

اين جا ما مثالي در مورد گرگ سفيد آورده ايم :

البته در اين جا ما فيلتر جست و جو را روي 24 ساعت گذشته تنظيم کرديم و مشاهده مي کنيد که مطالب سئو ي ما نيز هنوز ايندکس نشده اند و اين متواند خطري جدي براي کساني باشد که لحظه اي به دنبال اخبار هستند و ممکن است در انجام کار کساني چون خبرنگاران اختلال ايجاد کند .

اين مشکل برطرف مي شود ؟

ما اين مشکل سئو را به گوگل اعلام کرديم و انتظار داريم که اين مشکل به زودي برطرف شود . دفعه قبلي که اين مشکل سئو به وجود آمده بود چندين ساعت زمان برد که گوگل آن را برطرف کند .

اين مشکل ربطي به مشکل قبلي سئو ندارد

گوگل اعلام کرده است که در حال بررسي مشکل سئو يي است که ما به آن ها اطلاع داديم . البته بيان کرده است که اين مشکل ارتباطي به مشکل قبلي سئو ندارد و کاملا تفاوت مي کند .

اميدواريم که شرکت گوگل اطلاعات و جزئيات دقيق تري را در اختيار گرگ سفيد قرار دهد تا آن ها را با شما به اشتراک بگذاريم و آخرين آپديت ها را به دست شما برسانيم .

آخرين بيانيه گوگل :

ما در حال بررسي آخرين مشکل پيش آمده در سئو هستيم که از 6 ساعت گذشته شروع شده است . مشکل فعلي ارتباطي با مشکل ديروز ندارد و ما به شدت داريم روي آن کار مي کنيم . به محض دريافت آخرين جرئيات شما را از آن ها آگاه مي کنيم .

منبع : https://whitewolfteam.com/blog/seo/googles-indexing-bug-is-back-new-content-not-being-indexed/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *