مشکل ايندکس نکردن مطالب جديد در گوگل هم اکنون برطرف شده است

گوگل مشکل اخير سئو ي خود را که درباره ايندکس کردن مطالب اخير سايت ها بود بر طرف کرده است .

ديروز ما گفتيم که گوگل نمي تواند مطالب اخير سايت ها را براي سئو ايندکس کند . گوگل امروز صبح توييتي ارسال کرد و بيان کرد که اين مشکل سئو هم اکنون برطرف شده است :

مشکل امروز ايندکسينگ هم اکنون برطرف شده است . از شکيبايي شما ممنونيم .

چه اتفاقي افتاد ؟

اين مشکل سئو را از زماني متوجه شديم که برخي از جست و جو کنندگان بيان کردند که گوگل در ايندکس کردن مطالب اخير سايت ها دچار مشکل شده است . بدين ترتيب گوگل مشکل کرال کردن مطالبسئو را نيز در آخرين مطالب دارد . يا به عبارتي گوگل مطالب سئو را کرال مي کرد اما کرال کردن به صورتي نبود که باعث شود به مرحله بعدي يعني ايندکسينگ برسد .

اگر شما مطلب سئو يي در روز قبل ارسال کرديد ، ساعات زيادي طول مي کشد که گوگل آن مطلب را ايندکس کند . اما امروز گوگل مشکل سئو را برطرف کرده است و مطالب جديد را ايندکس مي کند .، مخصوصا در مورد سايت هايي که روزانه آپديت مي شوند ؛ مثل سايت هاي خبري که دقيقه اي آپديت مي شوند .

مشکلات داده ها

Gary Illyes از گوگل در توييتر بيان کرد که به نظر نمي رسد که اطلاعات سئو ي خاصي به خاطر اين مشکل در کنسول جست و جو از بين رفته باشد . او مي گويد اگر مطالب سئو ايندکس نشده اند پس قطعا از بين هم نرفته اند . او بيان کرد :

به نظرم هيچ داده اي از دست نرفته است .

وي روي ” به نظرم ” تاکيد زيادي داشت .

چرا بايد براي ما اهميت داشته باشد ؟

اگر ترافيک سئو ي سايت شما وابستگي زيادي به اخبار لحظه اي ، آپديت بودن دارد بايد بگوييم که شما کمي بد شانس بوديد . خيلي جالب است که چگونه برخي از وبسايت ها وابستگي فراواني به گوگل براي دريافت ترافيک سئو دارند . قطعا زمان اين است که شما برخي از ترافيک سئو ي خود را از شبکه هاي اجتماعي ، ترافيک مستقيم ، ايميل ، تبليغات و … داشته باشيد .

پس سعي کنيد که ترافيک خود را بين ساير موارد مطرح شده پخش کنيد تا در صورت بروز مشکل ، دچار افت ترافيک نشويد .

براي دريافت آخرين مقالات سئو و طراحي سايت گرگ سفيد را دنبال کنيد .

منبع : https://whitewolfteam.com/blog/seo/googles-indexing-issue-is-now-resolved-new-content-being-indexed/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *