سرو کردن خاويار

پس از خريد خاويار چه مقدار از آن سرو کنيد ؟

در حقيقت به طور کامل بستگي به اين دارد که مي خواهيد خاويار را براي چه کسي سرو کنيد اما به ازاي هر نفر اگر مي خواهيد خاويار را به تنهايي سرو کنيد حدود 1 انس در نظر بگيريد . اگر پس از خريد خاويارمي خواهيد به همراه چاشني آن را براي هر فرد در نظر بگيريد نسف انس براي هر کس کافي است .

چگونه آن را سرو کنيد ؟

اين کار را خيلي ساده در نظر بگيريد . شما از مرحله اصلي که خريد خاويار است گذشته ايد . اجازه دهيد خاويار خودش را به افراد سر ميز نشان دهد . محفظه نگهدارنده ي خاويار را در يخ هاي خرد شده قرار دهيد . اين کار فقط باعث زيبايي و بالا بردن سطح شما نمي شود . در حقيقت باعث حفظ تازگي تخم ها پس از خريد خاويار و سرو شدن آن مي شود .

استفاده از قاشق هاي مرواريدي

همه جا اين موضوع را مطالعه کرده ايم که پس از خريد خاويار ، با قاشق هاي مرواريدي آن را صرف کنيم . همچنين همه جا نوشته است که از قاشق هايي استفاده کنيم که از مواد طبيعي ساخته شده است . دليل آن هم کاملا مشخص است . فلز پس از برخورد با خاويار باعث اکسيد شدن آن مي شود . دقيقا نمي توان که آيا به طور صد در صد اين موضوع درست است يا خير ! خب از طرفي همان طور که مي دانيد خاويار در قوطي هاي فلزي نگهداري و بسته بندي مي شود .

البته طبق مطالعات ، ما متوجه شديم که اين موضوع فقط در مورد نقره استرلينگ صدق مي کند . در هر حال قيمت قاشق در مقابل هزينه اي که براي خريد خاويار مي کنيد آنقدر ها هم گران نيست . به علاوه قاشق هاي طبيعي در کنار محفظه هاي خاويار جلوه زيبايي به آن مي بخشند .

منبع : https://talagene.com/products/buy-caviar/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *